ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2012
ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2012
Courses Info
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΡΑΣΜΙΑ | ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ) |
ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ | ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ ( 3η ) |
ΑΛΙΒΕΡΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ | ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ |
ΑΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ |
ΒΑΓΕΝΑΣ ΘΩΜΑΣ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΤΡΑΣ |
ΒΑΖΟΥΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΤΡΑΣ |
ΒΑΛΛΙΑΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ | ΧΗΜΕΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ |
ΒΑΜΒΑΤΣΙΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ | ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ (2ος) |
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΛΕΝΗ | ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) |
ΒΑΣΣΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ | ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) |
ΓΕΩΡΓΑΝΤΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ |
ΓΕΩΡΓΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ΝΑΥΤΥΛΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ |
ΔΑΒΑΡΟΥΚΑ ΡΕΑ | ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΕΘΝΙΛΟΓΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ |
ΔΑΜΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ | ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟΥ (ΑΘΗΝΑ) (1η) |
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ | ΞΕΝ. ΓΛ. ΜΕΤΑΦ. ΚΑΙ ΔΙΕΡ. ΙΟΝΙΟ-ΕΙΔ. ΜΕΤΑΦ. ή ΔΙΕΡ. (ΚΕΡΚΥΡΑ |
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ |
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ | ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ |
ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ | ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ |
ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ | ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ |
ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑ | ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧ. ΑΓΡ. ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΤΡΟΦ. ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ |
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ | ΙΚΑΡΩΝ (ΣΙ) ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ |
ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ | ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ |
ΚΑΚΑΜΠΟΥΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΤΡΑΣ |
ΚΑΝΤΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΑΞΙΟΠ. ΦΥΣ. ΠΟΡΩΝ ΚΑΙ ΓΕΩΡΓ. ΜΗΧ/ΚΗΣ ΓΕΩΠΟΝ.ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ |
ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΤΡΑΣ |
ΚΑΤΣΙΜΠΙΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ | ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΡΑΚΗΣ |
ΚΑΤΣΩΝΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ | ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ |
ΚΟΛΟΝΕΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΚΑΙ ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ |
ΚΟΝΤΟΥ ΣΤΑΛΙΚΑ ΦΡΥΝΗ | ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ ΤΟΠΙΟΥ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ |
ΚΟΥΡΤΗ ΝΑΤΑΛΙΑ | ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ |
ΚΟΥΤΣΟΥΠΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ | ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
ΚΟΥΦΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ | ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
ΛΑΜΠΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) |
ΜΑΛΑΙΝΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ | ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ |
ΜΑΡΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ | ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ |
ΜΑΤΣΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΧΙΟΣ) |
ΜΠΑΛΛΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ | ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ |
ΜΠΛΕΤΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ | ΧΗΜΕΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ |
ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ |
ΝΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ΕΦΑΡ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ. ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ |
ΝΤΟΥΡΜΑ ΑΛΙΚΗ | ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ (10η) |
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ | ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΤΡΙΚΑΛΑ |
ΞΥΓΚΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ |
ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ | ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ (2ος) |
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ |
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ | ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ |
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ | ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ |
ΠΑΠΑΡΟΪΔΑΜΗΣ ΗΛΙΑΣ | ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ |
ΠΑΠΑΣΑΪΚΑ ΜΥΡΤΩ ΘΕΟΦΑΝΩ | ΘΕΩΡΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΑΝΩΤ. ΣΧ. ΚΑΛΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΑΘΗΝΑ |
ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΜΑΛΙΑ | ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ (2η) |
ΠΥΡΠΥΡΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ | ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ |
ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΑΥΤΙΚΟΥ Σ.Μ.Υ.Ν |
ΡΟΥΣΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ | ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΤΡΑΣ |
ΡΟΥΣΣΟΣ ΒΕΛΙΣΑΡΙΟΣ | ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ |
ΣΑΓΕΩΡΓΗ ΡΩΜΗ | ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ |
ΣΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ | ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ |
ΣΑΛΤΑΟΥΡΑ ΙΩΑΝΝΑ | ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ |
ΣΕΡΛΕΜΕ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ |
ΣΙΑΧΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ | ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ |
ΣΙΑΧΟΥ ΕΙΡΗΝΗ | ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ |
ΣΟΧΩΡΙΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ | ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ |
ΣΩΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
ΤΑΦΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ |
ΤΡΙΑΝΤΗΣ ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ | ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ |
ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧ. ΑΓΡ. ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΤΡΟΦ. ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ |
ΤΣΑΚΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΠΟΛ. ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ |
ΤΣΑΡΑΝΤΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ |
ΤΣΑΡΟΥΧΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ | ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |